Güney Havalandırma:

Çelik Baca İmalatıGüney Klima ve Havalandırma, çelik baca imalatı konusunda müşterilerinezamanında kaliteli ve ekonomik projelendirme ve uygulama çözümleri sunmaktadır.

Güney Havalandırma paslanmaz çelik baca imatı yapmaktadır. Alışveriş Merkezleri ve AVM'ler, hastaneler, fabrikalar, sanayi tesisleri, imalatçıların bulunduğu alanlarda ve oteller gibi çeşitli kurum ve kuruluşlara paslanmaz çelik baca, baca filtreleri, kendi kendini taşıyabilen baca, baca aksesuarları, baca tamamlayıcıları, hermetik baca, kombi bacası, hermatik kombi bacası, çelik baca imalatı, projelendirmesi ve uygulaması konusunda destek vermektedir.

Çelik bacalar, sistem çağdaş enerji tasarrufu sağlayan fueloil yakıtlı sistemlerden yüksek miktarda su buharı içeren gazın dışarı verilmesi esnasında bu gazın baca kanalı üzerindeki yakıcı etkisini önlemek için kullanılır. Gaz,sıvı veya katı ısıtma türleriyle çalışan sistemlerin, atık gazları, troposfere sağlıklı bir şekilde aktarabilmesi içinkullanılmaktadır. Çelik baca imalatında, tek cidarlı paslanmaz baca sistemleri ısıtma sistemlerinin modernizasyonunu kolaylaştırır.

Isıtma sistemlerinin karakteristik özelliklerine göre, Paslanmaz Çelik Baca Sistemleri yüzey kalınlıklarını arttırarak veya malzeme çeşidini değiştirerek, değişik yakıt türlerinde de kullanabilmektedir.

Profesyonel çalışma ve teknik bilgi ile üretilen paslanmaz çelik baca sistemlerimiz tig kaynak tekniği kullanılarak üretilmektedir.