Güney Havalandırma:

Güney Havalandırma ve Klima, hava kanalı bağlantı ekipmaları, Rot, Köşebent, Civata-Somun, Klips, conta konusunda ürün ve hizmet sunmaktadır.

Rot

RotHava kanallarının montajı esnasında mekanik tesisat askı elemanı olarak kullanılır.
İstenilen boylarda üretim yapılabilmektedir. Paslanmaya karşı çinko ile kaplanmıştır.(8 -10 micron )

Civata ve Somun

Kanal askı elemanı olarak rotlarla ve Perforje Profillerle beraber kullanılır. Askısı yapılan kanal boyut ve ağırlığına göre kullanılan cıvata ve somununda boyutları değişir. Havalandırma kanalı flanşı montajında 3.9x13 mm ve 3.9x16 mm ölçülerinde kolay vida (matkap uçlu vida) kullanılmaktadır.

Köşebent

KöşebentKöşe parçaları flanşlara uyumlu olarak 20 mm ve 30 mm eninde üretilmektedir.Köşe elemanlarının amacı flanş bağlantılarını hatasız tamamlayıp, kanal esnemelerinde kanal köşelerinden olan hava kaçağını önlemek ve kanal mukavemetini arttırmaktır. İdeal Hava Kanalı köşe parçaları özel dizaynı sayesinde kendini kilitler yapıdadır. Nakliye ve montaj esnasında köşe parçaları kanal üstünden düşmez 

Conta

Hava kanalı flanş birleşim yerlerinde hava kaybını önlemek için kullanılan malzemelerdir. Kauçuk malzeme üzerine çift taraflı bant lamine edilmiştir.

Klips

Klips2,5 mm kalınlığında DKP sacdan preste basıldıktan sonra galvanizleme işlemine tabi tutulur. 20 - 25 - 30 mm flanşlar için uygun şekilde imal edilir

 

 

 

 

 

Hava Kanalı Bağlantı Elemanları